Prosinec 31.12.2023

Prosinec... pro děti nejhezčí měsíc v roce je za námi a my se podělíme o to, co jsme zažili. Krásné adventní zvyky byly naší hlavní „nití“, na kterou jsme navlékali korálky zážitků a poznání. Trhání „barborek“, kresba čertíků a Mikulášů, zdobení perníčků a perníkové chaloupky, sušení křížal, výroba adventního svícnu, vánočních přání, hledání dopisu od Ježíška a hlavně těšení se na to, co nám Ježíšek nadělí. A že nám toho nadělil! Z nových stavebnic a her byly děti nadšené. Nezapomněli jsme ani na další vzdělávací činnosti, které jsou pro nás samozřejmostí a pečlivě se jim věnujeme – rozvoj grafomotoriky, rozvoj předmatematických představ, rozvoj slovní zásoby, vyjadřování, rozvoj sportovních a hudebních dovedností a jiné. Měsíc jsme uzavřeli vánočním posezením s rodiči, kde děti z obou tříd předvedly krátké vánočně laděné pásmo. Do nového roku vykračujeme „pravou“ a přejeme všem zdravý a spokojený rok 2024!

Prosinec v MŠ
Listopad v MŠ