Závěrečné individuální schůzky ZŠ 7.-17.6.2024

Vážení rodiče,
v případě zájmu se po předchozí domluvě můžete od pátku 7.6. do pondělí 17.6.2024 individuálně setkat s třídními učiteli na téma závěrečného hodonocení žáků. Vzhledem k většímu časovému úseku vyhrazenému schůzkám, tentokrát nebudeme organizovat registrace přes Google Kalendář. Způsob domluvení schůzky necháme na Vás.

Během konzultací vás seznámíme s výsledky vzdělávání za druhé pololetí školního roku a návrhem závěrečné klasifikace.

SCHŮZKY BUDOU PROBÍHAT V TĚCHTO UČEBNÁCH:

I. třída ... Mgr. K. Němečková Hospodářská (1. ročník)
II. třída ... Mgr. M. Mičanová (2. a 3. ročník)
III. třída ... Mgr. Z. Janouchová (4. a 5. ročník, výchovné poradenství)
Ředitelna ... Mgr. J. Švec (Aj, Inf, Tv, prevence SPJ)