Vystoupení dětí na Setkání důchodců 7.3.2024

Vážení rodiče,

naše škola připravuje krátký kulturní program pro tradiční Setkání důchodců, které se koná ve čtvrtek 7. března 2024 v SKC Dolní Třebonín od 17:00 hodin.

Vybraní žáci základní školy se sejdou v 16:30 hodin ve školní družině nebo v 16.45. před SKC Dolní Třebonín.

Vybrané děti z mateřské školy se sejdou před vystoupením podle pokynů vedoucí oddílu dětského aerobiku paní J. Palečkové.

Před vystoupením proběhnou 5. a 6. 3. dvě generální zkoušky, a to v rámci dopoledního vzdělávání.

V případě, že se Vaše dítě nemůže tohoto vystoupení zúčastnit, informujte o této skutečnosti prosím včas třídní učitele.

Děkujeme za spolupráci.