Výlet ZŠ na Safari v Hluboké u Borovan 25.6.2024

Dne 25. 6. se žáci ZŠ zúčastní výletu do Safari v Hluboké u Borovan. Děti zažijí offroad projížku mezi zvířaty a kontaktní ZOO nebo edukativní bojovku.

Mezi jednotlivými programy se nasvačí a mouhou také využít vybavené dětské hřiště.

Sraz bude ráno ve třídě do 7:45. Návrat a ukončení vyučování je plánováno mezi
11:30 - 12:00 hodinou.

Každý si s sebou vezme batůžek se svačinou, pitím, pláštěnkou, případně lék proti nevolnosti v autobusu a vhodné sportovní oblečení a obuv.