Výlet do Jihočeské filharmonie 19.5.2026

V úterý 19. 5. 2026 pojedeme do Českých Budějovic a navštívíme pořad Jihočeské filharmonie HUDBA MLUVÍ. Žáci si na tento den vezmou učivo na 1. vyučovací hodinu, svačinu, pití a také se vhodně oblečou na kulturní akci.

Odjíždíme v 9:00 hodin od školy. Vracíme se koncem 4. vyučovací hodiny. Další vyučování odpadá.

Na oběd půjdou nejdříve starší žáci a po nich mladší.

Hudba mluví 19.5.2026


Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: