Výlet do Jihočeské filharmonie 19.5.2026
V úterý 19. 5. 2026 pojedeme do Českých Budějovic a navštívíme pořad Jihočeské filharmonie HUDBA MLUVÍ. Žáci si na tento den vezmou učivo na 1. vyučovací hodinu, svačinu, pití a také se vhodně oblečou na kulturní akci.
Odjíždíme v 9:00 hodin od školy. Vracíme se koncem 4. vyučovací hodiny. Další vyučování odpadá.
Na oběd půjdou nejdříve starší žáci a po nich mladší.

