Výlet do Jihočeské filharmonie 14.2.2024

Ve středu 14. 2. 2024 se vypravíme do Českých Budějovic do budovy Jihočeské filharmonie. Tentokrát je pro nás připraven program s názvem Filmohrátky II.

Odjíždíme v 9:00 hodin od školy. Vracíme se kolem 11:30 hodiny.

Děti si na tento den vezmou učivo na 1. vyučovací hodinu, starší žáci i na poslední vyučovací hodinu podle rozvrhu. Dále svačinu a pití, igelitový sáček pro případ nevolnosti v autobuse.

Peníze za tuto akci budou odečteny z účtu v rámci měsíčního vyúčtování.