Tenisová přípravka pro předškoláky od října 2023

Vážení rodiče,

připravili jsme pro vás základní výcvik v tenisu, do kterého se mohou přihlásit všichni předškoláci z naší mateřské školy. Tréninky budou probíhat v dopoledních hodinách každé úterý pod vedením zkušených trenérů.

Cena bude upřesněna podle počtu zájemců. Každý z účastníků 10 hodinových lekcí dostane od naší mateřské školy tričko se svým jménem.

Přihlášky je možné zasílat prostřednictvím ankety v programu Twigsee do pátku 29.9.2023

Děkujeme za spolupráci.