Školní fotografování 24.5.2024

V pátek 24. května 2024 proběhne školní fotografování v tomto rozsahu:

Fotografování v MŠ začíná v 8:30 hodin a v ZŠ cca od 10:00 hodin.

Všichni žáci třídy obdrží 1ks společné fotografie třídy, pokud budete chtít více fotografií, je třeba nahlásit počet třídnímu učiteli.

Každé dítě se může fotit samostatně, počet fotek zde není omezený a je opět třeba nahlásit předem.

Z organizačních důvodů se každé dítě může fotit nejvíce ve dvou skupinách spolužáků, a to pouze v rámci své třídy. Každý, kdo bude na fotce si fotografii odebere.

Sourozenci se budou fotit pouze v rámci školy nebo školky, nebudeme organizovat focení sourozenců MŠ+ZŠ.

Nebudeme provádět focení sourozenců nebo rodinných příslušníků, kteří nenavštěvují naši školu nebo školku.

Své návrhy na fotografování si děti mohou promyslet do pátku 24.5.2024 a předat třídnímu učiteli (nejlépe v písemné podobě s podpisem rodiče).

15x23cm společná fotografie 60,-Kč

10x15cm jednotlivci 35,-Kč

10x15cm skupinky 35,-Kč

Částka za fotografie bude stržena z účtu žáka. Děkujeme za spolupráci.