Školní akademie s vernisáží 13.6.2024

Srdečně zveme rodiče žáků naší základní školy na další ročník vernisáže, která bude zahájena v 16:00 hodin školní akademií, tedy krátkým kulturním programem, na kterém se podíleli všichni žáci školy a kterým se loučí s končícím školním rokem.

Můžete se těšit na vystopení pěveckého sboru, dramatizaci pohádky nebo známé české písničky. K vidění budou výtvarné práce žáků, keramické výrobky i projekty zpracované při kroužku 3D tisku.

Akce začíná v 16:00 hodin v Restauraci Sportovně kulturního centra Dolní Třebonín. Předpokládané ukončení je v 18:00 hodin.

Sraz žáků ZŠ v 15:45 hodin v Restauraci SKC. Děti, které navštěvují ŠD přijdou v doprovodu paní vychovatelky (odchod ŠD v 15:35).

Pro přítomné diváky je připraveno drobné pohoštění.

Těšíme se na vaši účast.

ŽÁCI 2. A 3. ROČNÍKU TVOŘILI PLÁKÁTY NA VÝŠE UVEDENOU AKCI, ZDE JE MALÁ UKÁZKA:

Plakát č. 1

Plakát č. 2