Organizace týdne od 18. do 22.12.2023

Poslední týden před Vánocemi dojde k mírné úpravě vyučování. Žáci se budou učit podle rozvrhu hodin od pondělí 18. do středy 20.12.2023.

Ve čtvrtek 21.12. proběhne den s třídními učiteli ve třídách a projektové vyučování podle pokynů třídních učitelů. Vyučování končí dle rozvrhu hodin.
Pěvecký sbor a 3D tisk tento den neproběhnou.

V pátek 22.12. vyrazí žáci naší školy do Kina Velešín na pohádku. Odjezd od školy autobusem v 8:00 hodin, předpokládaný návrat v 10:00 hodin.

Po návratu pokračuje den s třídními učiteli. Žáci 1., 2. a 3 ročníku končí po 4. vyučovací hodině. Žáci 4. a 5. ročníku konční vyučování po 5. vyučovací hodině. Tento den si děti vezmou svačinu a pití.

Cena: vstupné do kina je 90,-Kč + autobusová doprava.


Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: