Návštěva solno-jodové jeskyně 19.1.2024

Vážení rodiče, v pátek 19.1.2024 pojedeme s dětmi do ČB do solno-jódové jeskyně. Pobyt v ní slouží k prevenci respiračních onemocnění a upevňování imunity.

Požadavky personálu jsou zdravé děti bez kašle a děti musí mít světlé ponožky s sebou, pohodlné tepláčky, tričko s dlouhým rukávem. Proceduru absolvují děti ve dvou skupinách, kdy jedna z nich bude čekat ve vnitřním hřišti.

Pojedeme již po 8:00 hodině a vrátíme se na oběd, takže je potřeba, aby děti byly nasnídané z domova. Všichni mají svačinu automaticky odhlášenou.
Vstupné ve výši 50,- Kč + příspěvek na dopravu bude strženo inkasem.