Návštěva Jihočeské filharmonie v Č. Budějovicích "Cesta do fantazie" 29.11.2023

Ve středu 29. 11. podnikneme další cestovatelskou výpravu tentokrát do světa fantazie s Jihočeskou filharmonií. Odjíždíme po 1. vyučovací hodině do Českých Budějovic.

Do školy si vezmeme učení na 1. vyučovací hodinu, starší děti ještě na 5. vyučovací hodinu.

Dále svačinu a pití, prášek, pokud nesnášíme jízdu autobusem a také igelitový pytlík pro případ nouze.

Zavřeme oči a nechme se unášet hudbou ve vysněném světě fantazie. Těšíme se!