Květen 31.5.2024

I v květnu jsme se ve školce věnovali především jarní přírodě. Na vycházkách a na zahradě jsme poznávali květiny, rostliny, pozorovali hmyz, zvířátka i ptáky.  Dozvěděli jsme se další zajímavosti z říše rostlin a zvířat. Nezůstali jsme jen u zvířat, která můžeme vidět u nás. Vydali jsme se i do světa za zvířaty exotickými. Nezapomněli jsme ani na svátek maminek, kterým jsme dali krásný dárek a popřáli jim jen to nejlepší. Pilně připravujeme nadcházející sváteční akci „Pasování předškoláků na školáky“, na kterou se moc těšíme. Koncem měsíce jsme s dětmi oslavili Den dětí. Se zábavným programem k nám zavítalo Divadélko Okýnko, které se postaralo o dopoledne plné tance, her a soutěží. Květen utekl jako voda a my vstupujeme do posledního předprázdninového měsíce.

Květen v MŠ, autor: Učitelky MŠ