Individuální třídní schůzky ZŠ 23.-24.4.2024

Vážení rodiče,
v úterý a středu 23. a 24. dubna 2024 pro vás třídní učitelé připravili v čase od 13:00 do 17:00 hodin možnost individuálních konzultací k pololetnímu hodnocení žáků. U II. třídy jsou schůzky vzhledem k počtu žáků rozložené do dvou dnů.

Ke konzultacím je nutné si rezervovat termín v Google Kalendáři přes účet žáka v konkrétní učebně (I. třída, II. třída, III. třída, Ředitelna).

Rádi se s vámi potkáme osobně nebo můžete využít on-line videohovor přes Google Meet, a to opět v 15 minutových blocích.

Bloky pro rezervaci schůzek v každé třídě budou k dispozici od středy 17.4. v Google Kalendáři. Pro správný výběr času shůzky je nutné mít v PC nastaveno správné časové pásmo, tedy GMT+2.

Během konzultací vás seznámíme s výsledky vzdělávání za 3. čtvrtletí školního roku a návrhem klasifikace.

Pokud víte, že se v daném termínu nebudete moci schůzek účastnit, nebo potřebujete větší časový prostor, můžete s pedagogem domluvit jiný termín.

Rezervovaný čas je z organizačních důvodů nutné dodržet.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY BUDOU PROBÍHAT V TĚCHTO UČEBNÁCH:
I. třída ... Mgr. K. Němečková Hospodářská (1. ročník)
II. třída ... Mgr. M. Mičanová (2. a 3. ročník)
III. třída ... Mgr. Z. Janouchová (4. a 5. ročník, výchovné poradenství)
Ředitelna ... Mgr. J. Švec (Aj, Inf, Tv, prevence SPJ)