Doplňovací volby do školské rady

Kandidáti navržení do školské rady zákonnými zástupci:
Boušková Zdeňka, Kahovcová Iveta, Švecová Michaela

Zveřejněno 10.10.2020
Aktualizováno 30.10.2020

V souvislosti s předčasným ukončením volebního období člena školské rady voleného zákonnými zástupci, vyhlašujeme dle §167, odst. 8 a 9 písm. f), zákona č. 561/2004 Sb., doplňovací volby.

Další podrobnosti naleznete ve zprávě, zaslané prostřednictvím portálu Škola na dlani, kde je rovněž odkaz na formulář pro anonymní navržení kandidáta. Návrhy kandidátů budou probíhat do 9. 10. 2020.

Jména kandidátů pak budou 15 dnů zveřejněna na webu školy a následně proběhnou volby.

Volby samotné vyžadují v souladu s volebním řádem osobní přítomnost a vhození volebního lístku do zapečetěné urny a uskuteční se ve stanoveném termínu v období, kdy přestane platit zákaz volného pohybu osob. Původně plánovaný termín voleb 2. a 3. listopadu 2020 se tímto ruší. Volby proběhnou v ředitelně základní školy. Volební lístky budou k dispozici na místě.

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: