Cestujeme za zvířátky 27.9.2023

Také letošní rok nás čeká ve ŠD nová celoroční hra "Cestujeme za zvířátky", která navazuje ne celoškolní projekt "Cestování". Můžeme se těšit na různé aktivity s tématem zvířátek. Celý rok nás bude provázet četba z knihy "Honzíkova knížka zvířátek", s kterou procestujeme celý svět a dozvíme se spoustu informací a zajímavostí ze života zvířátek na všech kontinentech Země. Po četbě vždy budou následovat činnosti, jako kvízy, barevné luštěnky, vystřihovánky, výtvarné činnosti, tvoření, společenské hry, zábavné pohybové aktivity v přírodě apod. Za splněné úkoly si děti budou do své "karty džungle" vlepovat jednotlivá zvířátka. Také si budeme pravidelně vyplňovat "Výletní deníček", jejichž nákupem jsme podpořili HANDICAP CENTRUM ŠKOLY ŽIVOTA (BONA HELPO s.r.o.) ve Frýdku Místku.

Cestujeme za zvířátky