Čertovská bojovka 5.12.2023

Příští týden 5.12. nás čeká další část školního cestování, tentokrát z pekla do nebe. Děti budou dopoledne v jednotlivých částech pekla plnit pod dohledem zkušených čertů rozmanité úkoly, za které si vyslouží další známku do cestovního pasu a malou odměnu.
Děti se na tento den mohou převléci do kostýmu čerta nebo anděla, pokud budou chtít. Stačí i bílé nebo tmavé oblečení. Žákům 3. ročníku odpadá 5. vyučovací hodina, žákům 5. ročníku odpadá 6. vyučovací hodina.
Těšíme se!